پیش ثبت نام مجتمع آموزشی مهرورز آغاز شد

نوشته شده توسط: d1admin
10 ماه قبل
1640 بازدید

دبستان دو زبانه‌ی مهرورز در مقاطع پیش دبستان و پایه‌های اول تا ششم ابتدایی از فرزندان شما ثبت‌ نام به عمل می‌آورد.

ما همچون اندیشمندان نظام‌های آموزشی جهان بر این باوریم که دوره‌ی ابتدایی را می‌توان مهم‌ترین بخش تحصیلی هر فرد دانست. این اهمیت از آن جهت است که آموزه‌های اجتماعی بسیار مهمی علاوه بر آموزه‌های علمی به فرزندانمان منتقل می‌شود که در شکل‌گیری شخصیت آن‌ها اثرگذار است.

پیش ثبت نام سال تحصیلی ۱۳۹۹ – ۱۴۰۰

کلاس‌های فوق‌برنامه

دبستان دو زبانه‌ی مهرورز با استفاده از متخصصان آموزشی و کادری مجرب از مدیران و معلمان تلاش دارد بهترین بستر آموزشی را برای عزیزانمان در این مقطع فراهم کند. کلاس‌های متنوع و غنی فوق‌برنامه که از خوش‌‌نویسی، سعدی‌خوانی، تئاتر و نمایش تا شطرنج و مهارت‌های زندگی را شامل می‌شوند با همین دیدگاه در نظر گرفته شده‌اند.

کلاس‌های مجازی تابستانی رایگان

وضعیت شیوع ویروس کرونا موجب شده تا نتوانیم کلاس‌ها و اردوهای حضوری را برای غنای هرچه بیشتر ایام تابستان فرزندانمان داشته باشیم اما مجتمع مهرورز برای کلیه‌ی پیش ثبت نام‌‌ها، به صورت رایگان کلاس‌های مجازی تابستانی در نظر گرفته است.

از جمله‌ی این کلاس‌های رایگان تابستانی می‌توان به زبان، بازی و ریاضی، ورزش، جستجوگر دانا و … اشاره کرد.

اگر به گذراندن با کیفیت ایام فراغت فرزندانتان اهمیت می‌دهید و دنبال برنامه‌ی آموزشی مطمئنی نیز هستید، هم‌اکنون فرم پیش ثبت نام دبستان دو زبانه‌ی مهرورز را تکمیل نمایید. پس از تکمیل فرم کارشناسان مدرسه با شما تماس خواهند گرفت.

🖋 پیش ثبت نام سال تحصیلی ۱۳۹۹ – ۱۴۰۰

برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *