کادر اجرایی مدرسه

    • کادر اداری:
    • خانم مینا مهرورز– مدیر و موسس مجتمع آموزشی مهرورز
    • خانم نوشین پرویزی – مدیر مالی و موسس مجتمع آموزشی مهرورز
    • خانم سحر شیخ –  روابط عمومی
    • خانم ملیحه پیرهادی –  معاون اجرایی و دفتردار
    • خانم ملیحه غفاری –  کارمند بخش مالی ( حسابدار)
    • خانم کوثر اوج –  کارمند اداری
    • کادر اجرایی ابتدایی:
      • خانم الهام باقی زاده –  معاون انضباطی
      • خانم سیمین رحیمی –  معاون آموزشی
      • خانم الهه رشوند –  روانشناس مدرسه
    • آموزگاران ابتدایی:
    • خانم حدیثه رحمتی – مربی پیش دبستان
    • خانم آزاده ایلکا – آموزگار اول ابتدایی
    • خانم اعظم شیرزادی – آموزگار دوم ابتدایی
    • خانم نفیسه فرحزادی – آموزگار دوم ابتدایی
    • خانم فرشته قلیچ خان – آموزگار سوم ابتدایی
    • خانم روفیا معیری – آموزگار سوم ابتدایی
    • خانم سوگل رضایی – آموزگار چهارم ابتدایی
    • خانم سارا گل کار – آموزگار پنجم ابتدایی
    • خانم لیدا صلاحی – آموزگار ششم ابتدایی
    • خانم صدف جوکار – کمک آموزگار
    • خانم آناهیتا حبیبی – کمک آموزگار
    • خانم آذین رحمتی – مربی ورزش
    • خانم زهرا قدیمی – مربی هنر و کار و فناوری
    • مربیان فوق برنامه دبستان:
    • خانم مرجان همتعلی- مربی پژوهش
    • خانم روژین عسگریان- مربی تاریخ هنر ایران و جهان
    • خانم دهقان – مسئول گروه شطرنج زیر نظر هیات فدراسیون شطرنج شمال غرب تهران
    • خانم ملیحه پیرهادی – مربی کامپیوتر
    • خانم سوگند سمیانی – مربی کامپیوتر
    • خانم فاطمه اژدرزاده – مربی سعدی خوانی
    • خانم زهرا قدیمی – مربی تئاتر
    • گلکار – مربی خوشنویسی
    • دپارتمان زبان انگلیسی دبستان
    • خانم ویدا لطفی – سرپرست گروه زبان انگلیسی
    • خانم ندا داور
    • خانم شقایق کرمی
    • خانم مریم کوشککی
    • خانم مرضیه یزدانی
    • خانم آوا عبادی
    • دپارتمان زبان فرانسه دبستان
    • خانم سمانه قدرت آبادی – سرپرست گروه زبان فرانسه 
    • خانم مریم کیسان
    • خانم اعظم شیرزادی

    متوسطه اول و دوم

    • کادر اجرایی متوسطه اول و دوم
    • خانم خدیجه انصاری – مدیریت متوسطه دوم
    • خانم توران عبدی – مدیریت متوسطه اول
    • خانم محبوبه نوروزی – معاون پرورشی
    • خانم الهه رجایی – مشاور مقطع متوسطه یک
    • خانم فاطمه جندقی – مشاور مقطع متوسطه دو
    • خانم سوگند سمیانی – معاون انضباطی
    • گروه ریاضی
    • خانم رجایی – ریاضی متوسطه یک
    • خانم انصاری – ریاضی پایه و دوازدهم
    • خانم سامی زاده – ریاضی پایه
    • خانم دادرس – هندسه و گسسته
    • گروه فیزیک
    • خانم مریم زارع – فیزیک متوسطه یک
    • خانم بهاره عباسقلی – فیزیک پایه
    • خانم فاطمه جندقی- فیزیک دوازدهم
    • گروه شیمی
    • خانم مریم زارع – شیمی متوسطه یک
    • خانم سارا خان محمدی – شیمی پایه
    • خانم مارال پورالماسی – شیمی دوازدهم
    • گروه مطالعات اجتماعی ( اجتماعی – جغرافیا – تاریخ)
      • خانم مهسا ابراهیم زاده – متوسطه یک و جغرافیا دهم و تاریخ یازدهم
    • گروه عربی
    • خانم آزاده میرزایی تبار- عربی متوسطه یک و دهم
    • خانم نجمه موسوی –  عربی یازدهم و دوازدهم
    • گروه هنر و کار و فناوری
      • خانم زهرا قدیمی
      • خانم آزاده ایلکا
    • گروه معارف اسلامی
    • خانم توران عبدی
    • خانم محبوبه نوروزی
    • خانم پروین ناصر وفایی – معارف اسلامی دوازدهم
    • گروه زبان انگلیسی
    • خانم ویدا لطفی – متوسطه یک
    • خانم زهرا پهلوان زاده – زبان پایه و دوازدهم
    • گروه زیست شناسی
    • خانم مریم زارع – زیست متوسطه یک
    • خانم فروزانی – زیست پایه و دوازدهم
    • گروه زمین شناسی و انسان و محیط
    • خانم لیدا صلاحی
    • گروه ادبیات
    • خانم فاطمه اژدرزاده – ادبیات متوسطه یک و پایه
    • خانم جاری – ادبیات دوازدهم
    • گروه آمادگی دفاعی
    • خانم نوروزی
    • گروه تفکر و سبک زندگی و روانشناس مدرسه
      • خانم الهه رشوند
    • دپارتمان زبان انگلیسی متوسطه اول
      • خانم ویدا لطفی – سرپرست گروه
      • خانم ستاره حاجی مرتضایی
      • خانم شیدا نیلی
      • خانم نفیسه امانی
    • دپارتمان زبان فرانسه متوسطه اول
      • خانم سمانه قدرت آبادی – سرپرست گروه
      • خانم مریم کیسان
      • خانم اعظم شیرزادی
    • فوق برنامه متوسطه اول
    • خانم آذین رحمتی – مربی ورزش
    • خانم روژین عسگریان – مربی تاریخ هنر
    • خانم ژینا آقامحمدی – مربی الف مثل اقتصاد
    • فاطمه اژدرزاده – مربی سعدی خوانی